NÄGEMISE KONTROLL
Webbyt
PRILLIKLAASID
Webbyt
PRILLIRAAMID
Webbyt
Webbyt
Kontaktläätsede E-pood
Webbyt
Webbyt
PAKKUMISED
Webbyt
KONTAKT
Webbyt
Sisukaart
Webbyt
 
Webbyt
  l   l  

Ostukorv   
Kontaktläätsede E-pood
Webyt
Webbyt
Webbyt
1-päevased kontaktläätsed / Однодневные линзы
Webbyt
kuni 1-kuused kontaktläätsed / Линзы на 2-4 недели
Webbyt
3-kuused kontaktläätsed / Линзы на 3 месяцa
Webbyt
Toorilised (silindrilised CYL ) kontaktläätsed / Цилиндрические или торические линзы
Webbyt
Värvilised kontaktläätsed / Цветные линзы
Webbyt
Multifokaalsed (kahevaatelised) kontaktläätsed / Мультифокальные линзы
Webbyt

Kontaktläätsede E-pood

Webbyt
Sitemap Sisukaart   Print Prindi
Webbyt
 
Toode:
BioTrue ONEday 1-päevased 30 tk / Однодневные контактные линзы BioTrue ONEday 30 линз  

DIA 14.2 / BC 8.6


1-päevased

Tugevuste vahemik :     tarneaeg kuni 4 tööpäeva
 

Biotrue ONEday 1-päevased kontaktläätsed firmalt Bausch & Lomb. Kontaktläätsede disain lähtub silma loomulikust sisekeskkonnast ja füsioloogiast. Läätsed on kandmisel mugavad ja võimaldavad sarvkestale piisava hapniku ligipääsu . Läätsematerjal HyperGel on kombinatsioon klassikalisest hüdrogeelist ja silikoonhüdro­geelist . Tulemuseks on suure veesisaldusega ja maksimaalse hapnikujuhtivusega kontaktläätsed . Läätse pinnal olevad aktiivosakesed moodustavad lipiididest koosneva kihi , mis takistab veekadu. Läätsed püsivad meeldivalt niisketena ning säilitavad oma optilised näitajad terve kandmisaja vältel. Läätsed sisaldavad 78% vett, mis on võrdne sarvkesta veesisaldusega . Biotrue ONEday läätsedel on UV kiirgusblokk, mis kaitseb osaliselt silmi UVA ja UVB kiirguse eest. Kuna läätsed ei kata silmi täielikult, siis ei asenda need kvaliteetsete päikeseprillide kandmist .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Biotrue® ONEday* — однодневные контактные линзы из инновационного материала гипергель, влагосодержание которого соответствует количеству воды в роговице глаза человека — 78%. Уникальная технология с включением в материал линзы сурфактантов, которые имитирует действие слезной пленки и препятствуют потере влаги. На поверхности линзы создается высокая концентрация и активность сурфакантов, формирующих дегидратационный барьер.Материал контактных линз Biotrue® ONEday также содержит компоненты, которые помогают защитить глаз от вредного УФ-излучения . Однодневные контактные линзы не требуют ежедневной очистки, ухода и хранения.Подходят для тех, кто впервые начинает носить линзы, а также для пользователей, которые испытывают сухость и дискомфорт при ношении силикон-гидрогелевых линз плановой замены.

 

Kumerus (BC) : 8.6
Diameeter (Dia) : 14.2
Materjal : Nesofilcon A (hüpergeel)
Vee sisaldus : 78%
Hapniku läbikanduvus (Dk/t) : 42
 

30 tk. karbis  21.00 € 16.99 €
 

 
Kood  
002  
Tarneaeg:
kuni 4 tööpäeva  
Tüki hind €  
0.57
Mitu karpi: Vali kogus: Vali läätse tugevus:  Lisa ostukorvi

 

 

 
Webbyt.com
Free website - Webbyt