PROGRESSEERUVAD (mitmevaatelised, sujuva üleminekuga) prilliklaasid

/
13.1.2024

Progresseeruv prilliklaas on kõrgtehnoloogiliselt töödeldud prilliklaas, kus läätse on kohendatud konkreetse inimese jaoks.  Progresseeruvad prilliklaasid on mõeldud neile prillikandjatele, kes vajavad kaugele, keskdistantsile ja lähedale nägemiseks erineva tugevusega prille. Kasutades progresseeruvaid prilliklaase ei pea pidevalt erikaugustesse vaatamiseks prille vahetama. Progresseeruvad prilliklaasid võimaldavad kandjal näha selgelt nii kaugele kui ka lähedale. Ülemine tsoon on kaugnägemiseks ja alumine tsoon vaatamiseks lähedale (~ 40cm). Progresseeruvad prilliklaasid sisaldavad palju erinevaid optilisi tugevusi, mis võimaldab ühtede ja samade prillidega näha teravalt nii kaugele kui lähedale. Progresseeruvad klaasid jaotatakse optilise disaini poolest kolme rühma: traditsioonilised, kaasaegsed ja individuaalsed. Mida kõrgema tehnoloogiaga on prilliklaasid toodetud, seda kergem on uute prillidega harjuda ning laiem ja moonutustevabam teravalt nägemise ala. Progresseeruvaid prilliklaase saab vajadusel ja soovil täiustada õhendusega, fotokroomse omadusega, toonimisega ning erinevate pinnakatetega. 

Enne prilliläätsede valikut mõelge hoolikalt, milliseid lisaomadusi Te oma prillidele soovite.  Kas Te soovite näiteks, õhendatud prilliläätsesid, päikese käes tumenevaid või prilliläätsesid, mis neutraliseerivad digiseadmete kahjuliku peegelduse ehk sinise valguse.


Küsi Silmajaam Optika prillipoes PROGRESSEERUVAiD (mitmevaatelisi) prilliklaase !või vaata endale prilliraam meie valikust – PRILLIRAAMID …